آغاز داوری آثار نهمین جشنواره رسانه‌های بخش کشاورزی

داوری آثار نهمین جشنواره رسانه‌های بخش کشاورزی آغاز شد.

با پایان یافتن مهلت ارسال پستی آثار و تشکیل هیئت انتخاب، بخش داوری شروع به کار کرد. در مجموع ۱۴۴۰ اثر در بخش‌های ۹گانه مسابقه برنامه رادیویی و تلویزیونی ملی و استانی، فیلم و فیلمنامه، رسانه‌های نوشتاری(شامل نشریه، هندبوک، بروشور، پوستر)، اپلیکیشن‌های کشاورزی، کلیپ و انیمیشن و نماهنگ، سینمای کشاورزی، فیلم‌های دوبله شده، شبکه‌های اجتماعی و سامانه‌های اینترنتی کشاورزی و عکس و اسلایدویژن به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.«جشنواره ملی دوسالانه رسانه‌های بخش کشاورزی» هر دو سال یک‌بار با هدف آموزش، ترویج، معرفی و توسعه فناوری‌های نوین و ارتقای سطح کمی و کیفی رسانه‌های آموزشی- ترویجی حوزه کشاورزی در مرکز یکی از استان‌های کشور برگزار می‌شود.

گفتنی است نهمین جشنواره دوسالانه ملی رسانه‌های بخش کشاورزی با شعار «رسانه، پیام‌آور کشاورزی هوشمند» در تاریخ ۱۵تا ۱۷ اسفندماه سال ۹۶ در شهر مشهد مقدس برگزار می‌شود.

تاریخ خبر: ۹۶/۱۱/۰۱

 


آخرین تمدید مهلت ارسال الکترونیکی آثار نهمین جشنواره

مهلت ارسال الکترونیکی آثار به نهمین جشنواره دوسالانه ملی رسانه‌های بخش کشاورزی یادواره شهید آوینی مجدد تمدید شد.

ستاد مرکزی جشنواره به منظور تشویق و ترغیب تولیدکنندگان رسانه‌ها و دست‌یابی به اهداف جشنواره و استقبال فراوان علاقمندان مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره را تمدید کرد. متقاضیان شرکت در مسابقه می‌توانند نسخه الکترونیکی آثار را تا تاریخ ۳۰ آبان‌ماه سال جاری از طریق همین پایگاه اینترنتی ثبت کنند. ضمن آن‌که مهلت ارسال نسخه فیزیکی آثار تا تاریخ ۳۰ آذر‌ماه ۱۳۹۶ اعلام شده است.

گفتنی است این تاریخ آخرین مهلت ارسال آثار است و دیگر تمدید نخواهد شد.

تاریخ خبر: ۹۶/۰۸/۰۳


 تمدید مهلت ارسال آثار نهمین جشنواره رسانه‌های بخش کشاورزی

مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره رسانه‌های بخش کشاورزی تمدید شد.

 «جشنواره ملی دوسالانه رسانه‌های بخش کشاورزی» هر دو سال یک‌بار با هدف آموزش، ترویج، معرفی و توسعه فناوری‌های نوین و ارتقای سطح کمی و کیفی رسانه‌های آموزشی- ترویجی حوزه کشاورزی در مرکز یکی از استان‌های کشور برگزار می‌شود. 

ستاد مرکزی جشنواره به منظور تشویق و ترغیب تولیدکنندگان رسانه‌ها و دست‌یابی به اهداف جشنواره، مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره را تمدید کرد. متقاضیان می‌توانند نسخه الکترونیکی آثار را تا تاریخ ۳۰ مهرماه سال جاری از طریق همین پایگاه اینترنتی ثبت و نسخه فیزیکی آن را تا تاریخ ۳۰ آبان‌ماه ۱۳۹۶ پست نمایند.

تاریخ خبر: ۹۶/۰۷/۰۳