برگزاری بخش جنبی در نهمین جشنواره
1396-08-15
برگزاری بخش جنبی در  نهمین جشنواره

هم‌زمان با برگزاری نهمین جشنواره دوسالانه ملی رسانه‌های بخش کشاورزی یادواره شهید آوینی، نمایشگاه جانبی و بخش اثر خلاقانه، به‌عنوان بخش‌های جنبی جشنواره برگزار خواهد شد.

به منظور اطلاع‌رسانی از آخرین تولیدات رسانه‌ای با رویکرد معرفی فناوری‌های نوین در سطح کشور(ملی و استانی)، نمایشگاهی از دستاوردهای رسانه‌ای در طی روزهای برگزاری جشنواره برپا خواهد شد. این نمایشگاه به مدت ۲ روز به معرفی آثار در سه بخش تولیدات رسانه‌‌ای با توجه خاص به بخش خصوصی، صنایع دستی و تولیدات محلی استان‌ها به‌ ویژه استان میزبان و بخش آیینی می‌پردازد.

متقاضیان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و شیوه درخواست غرفه نمایشگاهی اینجا کلیک کنند.

هم‌چنین دبیرخانه نهمین جشنواره ملی دو سالانه رسانه‌های بخش کشاورزی برای حمایت از ایده‌ها و خلاقیت‌‌های رسانه‌ای در سطح کشور، بخشی را با عنوان اثر خلاقانه برگزار می‌کند. علاقمندان می‌توانند طرح خود را که می‌تواند در قالب یک اثر، یک ایده، یک راه‌حل، یک شیء و غیره باشد، تا پایان دی‌ماه به این دبیرخانه ارسال کنند. پس از تأیید در کمیته داوری، به آثار برگزیده ارسالی جایزه این بخش تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است نهمین جشنواره دوسالانه ملی رسانه‌های بخش کشاورزی با شعار «رسانه، پیام‌آور کشاورزی هوشمند» در ۱۵تا ۱۷ اسفندماه سال ۹۶ در شهر مشهد مقدس برگزار می‌شود.